REVIEWERS

Recenzenci 2020

  • Vladimír Bačík – Comenius University in Bratislava
  • Katarzyna Bagan-Kurluta – University of Bialystok, Poland
  • Małgorzata Balwicka-Szczyrba – University of Gdansk, Poland
  • Anna Barańska – AGH University of Science and Technology, Cracow, Poland
  • Agnieszka Bieda – AGH University of Science and Technology, Cracow, Poland
  • Armands Celms – Latvian University of Agriculture, Jeglava, Latvia
  • Jozef Čentéš – Comenius University in Bratislava, Slovakia
  • Jakub Czepek – Cardinal Stefan Wyszynski University in Warsaw, Poland
  • Ramazan Erenoğlu – Canakkale Onsekiz Mart University, Turkey
  • Marcin Feltynowski – University of Lodz, Poland
  • Marta Figurska – University of Warmia and Mazury in Olsztyn, Poland
  • Kinga Flaga-Gieruszyńska – University of Szczecin, Poland
  • Marcin Glicz – University of Gdansk, Poland
  • Anna Górka – Gdansk University of Technology, Poland
  • Larina Olga Grigoryevna – Kursk State Technical University, Russia
  • Elżbieta Grzelak-Kostulska – Nicolaus Copernicus University in Torun, Poland
  • André Luis Guedes – Fluminense federal University, Riode Janeiro, Brazil 
  • Kazimiera Juszka – Pedagogical University of Cracow, Poland
  • Sławomir Kalinowski – Poznan University of Economics and Business, Poland
  • Karol Kasala – Comenius University in Bratislava, Slovakia
  • Sebastian Kokot – University of Szczecin, Poland
  • Nadiia Kryshenyk – Lviv National Agrarian University, Ukraine
  • Oleg Kuczyn – Moscow State University, Russia
  • Natalija Lepkova – Vilnius Gediminas Technical University, Lithuania
  • Stanisław Mordwa – University of Lodz, Poland
  • Magdalena Nowak – University of Warmia and Mazury in Olsztyn, Poland
  • Paweł Ostaszewski – University of Warsaw, Poland
  • Sławomir Palicki – Poznan University of Economics and Business, Poland
  • Michał Pietkiewicz – University of Warmia and Mazury in Olsztyn, Poland
  • Barbara Prus – University of Agriculture in Cracow, Poland
  • Krzysztof Rogatka – Nicolaus Copernicus University in Torun, Poland
  • Elena V. Safronova – Belgorod State University, Russia
  • Jakub Szczerbowski – SWPS University of Social Sciences and Humanities, Warsaw, Poland
  • Kinga Szopińska – UTP University of Science and Technology in Bydgoszcz, Poland
  • Stefania Środa-Murawska – Nicolaus Copernicus University in Torun, Poland
  • Jorge Tavares Ribeiro – University of Lisbon, Portugal
  • Stanislav Alimovich Yalyshev – Russian Academy of Justice, Moscow, Russia
  • Magdalena Załęczna – University of Lodz, Poland
  • Mariusz Załucki - Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University, University of Rzeszów, Poland
  • Agata Ziółkowska – Nicolaus Copernicus University in Torun, Poland
  • Jacek Zyga – Lublin University of Technology, Poland
  • Elżbieta Zysk – University of Warmia and Mazury in Olsztyn, Poland

Recenzenci 2019 

  • Vladimír Bačík – Comenius University in Bratislava 
  • Stanisław Bacior – Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Polska
  • Katarzyna Bagan-Kurluta – Uniwersytet w Białymstoku, Polska
  • Anna Bazan – Krzywoszańska – Uniwersytet Zielonogórski, Polska
  • Sebastian Bernat – Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Polska
  • Agnieszka Bieda – Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie, Polska
  • Jadwiga Biegańska – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polska
  • Krzysztof Bizio – Akademia Sztuki w Szczecinie, Polska
  • Róża Błaś – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polska
  • Pablo an Ping Chang Ibarra – Universidad De Las Americas, Ecuador
  • Paweł Churski – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Polska
  • Katarzyna Dadańska – Uniwersytet Szczeciński, Polska
  • Piotr Dynowski – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Marcin Feltynowski – Uniwersytet Łódzki, Polska
  • Radosław Gaca
  • Dorota Gawryluk – Politechnika Białostocka, Polska
  • Aleksy Goettel – Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie, Polska
  • Elżbieta Gołąbeska – Politechnika Białostocka, Polska
  • Magdalena Habdas – Uniwersytet Śląski w Katowicach, Polska
  • Michał Hejbudzki – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Krzysztof Kasprzak – emerytowany Profesor Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Polska
  • Krzysztof Kaszubowski – Uniwersytet w Gdańsku, Polska
  • Olgierd Kempa – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska
  • Anna Klimach – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Małgorzata Krajewska – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polska
  • Zenija Kruzmetra – Latvia University of Agriculture, Latvia
  • Robert Krzysztofik – Uniwersytet Śląski w Katowicach, Polska
  • Iwona Krzywnicka – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Adrianna Czarnecka – Politechnika Warszawska, Polska
  • Przemysław Leń – Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, Polska
  • Natalija Lepkova – Vilnius Gediminas Technical University, Lithuania
  • Jacek Leszek Łapiński – Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II., Polska
  • Jan Łukaszkiewicz – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Polska
  • Tomasz Tadeusz Majer – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Tomasz Nawrocki – Uniwersytet Śląski w Katowicach, Polska
  • Irena Nedźwiecka-Filipiak – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska
  • Kazimierz Pająk – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Polska
  • Sławomir Palicki – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Polska
  • Piotr Parzych – Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie, Polska
  • Michał Pietkiewicz – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Tomasz Podciborski – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Barbara Prus – Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Polska
  • Benedykt Puczkowski – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Elżbieta Raszeja – Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Polska
  • Krzysztof Rogatka – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polska
  • Natalia Sajnóg – Politechnika Warszawska, Polska
  • Tomasz Salata – Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Polska
  • Łukasz Satoła – Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Polska
  • Alicja Sekuła – Politechnika Gdańska, Polska
  • Cristian Silva – The University of Auckland, New Zealand
  • Rodica Sirbu – State Agrarian University of Moldova, Moldova
  • Andrzej Skonieczek – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Katarzyna Sobolewska-Mikulska – Politechnika Warszawska, Polska
  • Szymon Szewrański – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska
  • Andrzej Sznajder – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Polska
  • Andrzej Sztando – Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Polska
  • Jakub Szczerbowski – SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Polska
  • Agnieszka Szumialis – Politechnika Wrocławska, Polska
  • Radosław Trojanek – Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Polska
  • Jan Zarzycki – Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Polska
  • Małgorzata Zięba – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Polska

Recenzenci 2018

  • Stanisław Bacior - Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Polska
  • Anita Bakshi - Rutgers University, New Brunswick, NJ, USA
  • Monika Balawejder - Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w Rzeszowie, Polska
  • Agnieszka Bieda – Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie, Polska
  • Anna Bielska - Politechnika Warszawska, Polska
  • Jan Blachowski – Politechnika Wrocławska, Polska
  • Jarosław Bydłosz – Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie, Polska
  • Agnieszka Chojka – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Janusz Dąbrowski - Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu, Polska
  • Małgorzata Dudzińska – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Andrzej Dumalski – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Piotr Dynowski – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Marcin Feltynowski – Uniwersytet Łódzki, Polska
  • Andrzej Greinert – Uniwersytet Zielonogórski, Polska
  • Tomáš Havlíček - Charles University in Prague, Czechy
  • Maria Hełdak - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska
  • Joanna Jaroszewicz - Politechnika Warszawska, Polska
  • Biljana Jović - University of Belgrade , Belgrade
  • Anna Klimach – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Sebastian Kokot - Uniwersytet Szczeciński, Polska
  • Małgorzata Krajewska - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polska
  • Iwona Krzywnicka – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Aleksandra Lis - Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Polska
  • Justyna Majewska - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Polska
  • Bartosz Mickiewicz - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Polska
  • Monika Mika - Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Polska
  • Krzysztof Młynarczyk – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Albina Mościcka – Wojskowa Akademia Techniczna, Polska
  • Andrzej Muczyński – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Jarosław Nazarczuk – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Magdalena Nowak – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Anna Ostręga – Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie, Polska
  • Bogumiła Pawluśkiewicz - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Polska
  • Michał Pietkiewicz – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Iwona Pomianek - Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Polska
  • Krzysztof Rogatka – Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Polska
  • Piotr Rosiak – Uniwersytet w Białymstoku, Polska
  • Natalia Sajnóg - Politechnika Warszawska, Polska
  • Adam Senetra – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Katarzyna Sobolewska-Mikulska - Politechnika Warszawska, Polska
  • Monika Stanny - Polska Akademia Nauk, Polska
  • Katarzyna Suszyńska - Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Polska
  • Agnieszka Szczepańska – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Stanisław M. Szukalski – Uniwersytet Łódzki, Polska
  • Agnieszka Trystuła – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Konrad Turkowski – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Małgorzata Wilczkiewicz - Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Polska
  • Ada Wolny – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Janina Zaczek-Peplinska - Politechnika Warszawska, Polska
  • Daniel Załuski - Politechnika Gdańska, Polska
  • Joanna Zielińska-Szczepkowska – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Elżbieta Zysk – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Ryszard Źróbek – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Alina Źróbek-Różańska – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska
  • Anna Źróbek-Sokolnik – Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Polska